התורמים שלנו

מיליוני תומכים נוצרים של הקרן לידידות ברחבי העולם, תורמים מכספם לחיזוק החברה הישראלית והעם היהודי, ומשמיעים את קולם לטובת מדינת ישראל.

הקרן לידידות עוסקת בבניית גשרים של שיתוף פעולה ותמיכה בין העולם הנוצרי למדינת ישראל והעם היהודי.

תורמי הקרן, נוצרים התומכים במדינת ישראל, פועלים מתוך הזדהות עם ערכיה הדמוקרטיים של המדינה, ומתוך אמונה בציווי התנ"כי, על פי העם היהודי נבחר על ידי הקב"ה.

מיום הקמתה גייסה הקרן לידידות למעלה מ-5.4 מיליארד שקלים, לטובת מדינת ישראל והעם היהודי, ומיד שנה מצטרפים אליה עשרות אלפי תומכים חדשים.

תמיכתם של תורמי הקרן לידידות מסייעת לחיזוק החברה הישראלית מבפנים באמצעות תרומה קריטית לרווחה ולביטחון העורף, ומבחוץ, באמצעות קריאה לתמיכה בישראל ועמידה מול גורמים אנטי ישראלים, כדוגמת ה-BDS.

הקרן לידידות פעילה בארה"ב, קנדה, אמריקה הלטינית ואפילו דרום קוריאה ורותמת מיליוני נוצרים במדינות אלה לתמיכה בישראל. לקרן כיום ישנם מעל ל-1.5 מיליון תורמים פעילים ועוד מיליונים רבים שפועלים באופן אקטיבי לתמיכה מוסרית ומדינית בישראל.

הקרן מגייסת מעט כסף מהרבה אנשים. התרומה הממוצעת לקרן עומדת בסך הכל על כ-75 דולר כאשר הגיוס השנתי מגיע לכ-140 מיליון דולר.

תורמי הקרן ברובם הם אנשים פשוטים אשר מקריבים מהמעט שיש להם לטובת עם ישראל תוך ויתור לעיתים על חופשות, שיפוץ הבית או קניית רכב חדש.

אנו מאמינים כי מחויבות זו חייבת להיענות בהכרה והוקרה מצד הציבור הישראלי והנהגתו כדי ששותפות ערכית ואסטרטגית זו תמשיך ותצמח.

תרומה התנדבות